Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Forum


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ce serial urmaresti?

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
[SA]Kenzy
Admininstrator
Admininstrator
[SA]Kenzy


Sex : feminin
Mesaje : 52
Puncte : 1004816
Reputatie : 0
Data de inscriere : 15/05/2011
Varsta : 30
Localizare : Somewhere

Ce serial urmaresti? Empty
MesajSubiect: Ce serial urmaresti?   Ce serial urmaresti? EmptyLun 16 Mai 2011, 12:41

'Neata!
Acest topic l-am creat pentru a putea discuta si afla ce seriale urmarim.

Imi place foarte mult serialul "vampire diaries"
Este foarte interesant si romantic.
Daca vreti detalii despre serial puteti scrie pe google si veti face rost de toate informatiile de care aveti nevoie,sau daca vreti sa-l urmariti puteti intra pe http://www.vplay.ro
Sus In jos
annana
Membru
Membru
annana


Sex : feminin
Mesaje : 6
Puncte : 4704
Reputatie : 0
Data de inscriere : 30/06/2011
Varsta : 30
Localizare : pe scaun in sufragerie,etaju4,blocu23,cartieru berceni,sector4,Bucuresti,Romania,Europa,Terra,Calea Lactee,undeva in infinitul univers :)))

Ce serial urmaresti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce serial urmaresti?   Ce serial urmaresti? EmptyJoi 30 Iun 2011, 17:54

Eu una..am vazut atatea seriale politiste Smile) unele cap coada..altele doar unele episoade..de obicei astea imi plac. Am vizionat de curand 2 Barbati si jumatate ( trebuie sa mentionez ca le vanez la tv)care este foarte amuzant si de asemenea Fetele Gilmore mi se pare genial Smile)) plin de umor. Astept din toamna sa inceapa sezonul 4 din serialul Castle am vazut tot sezonul 3 pe net.. iar restul la tv,iar cand tipa a murit impuscata in ultimul episod din sezonul 3..am plans. Da pai....am zis sa trec pe aici si sa plictisesc lumea. Dragutz topic ^^
Sus In jos
The eaglee
Membru
Membru
The eaglee


Sex : masculin
Mesaje : 2
Puncte : 3418
Reputatie : 0
Data de inscriere : 31/12/2014
Varsta : 25
Localizare : Romania

Ce serial urmaresti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce serial urmaresti?   Ce serial urmaresti? EmptyMier 31 Dec 2014, 13:25

The walking dead

Teen Wolf

ZNation
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce serial urmaresti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce serial urmaresti?   Ce serial urmaresti? Empty

Sus In jos
 
Ce serial urmaresti?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum :: General :: Filme-
Mergi direct la: