Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Forum


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Bine v-am gasit.

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
annana
Membru
Membru
annana


Sex : feminin
Mesaje : 6
Puncte : 4704
Reputatie : 0
Data de inscriere : 30/06/2011
Varsta : 30
Localizare : pe scaun in sufragerie,etaju4,blocu23,cartieru berceni,sector4,Bucuresti,Romania,Europa,Terra,Calea Lactee,undeva in infinitul univers :)))

Bine v-am gasit. Empty
MesajSubiect: Bine v-am gasit.   Bine v-am gasit. EmptyJoi 30 Iun 2011, 18:05

Nume:Ana-Maria (nu raspund decat la Ana Very Happy)
Varsta:17
Oras:Bucuresti
Hobby'uri:cineva ar trebui sa-mi defineasca cuvantul asta candva. Pai..cam ce include subiectul PC in ziua de azi(metin2,mess,fb), mai si citesc,un tenis in parc(vara ofc),plimbari pe ici pe colo.
Contact:de obicei nu prea adaug in lista persoane pe care nu le cunosc macar din vedere sau din auzite,deci...s-ar putea sa nu primiti nimic daca adaugati idul : ana_maria4394(yahoo) (daca aveti impresia ca sunteti cuceritori va sugerez sa o lasati balta,ca eu's celibatara convinsa :> ).
Cateva cuvinte despre tine:s-ar putea sa ii enervez pe unii cu ortografia si vocabularul meu,sunt amuzanta(asa imi zic unii si asa cred si eu),am trecut printr-o perioada dificila in ultimele luni(cel putin sufleteste,dar reusesc sa-mi ascund uneori trairile si gandurile) si nu ma deranjeaza sa vorbesc despre asta(macar uneori),sunt vorbareata-ceea ce cred ca se observa(s-a zis cu "cateva cuvinte" Smile) ) si unii m-ar putea numi obsedata de metin2...desi daca as primi niste bani,as fi bucuroasa sa renunt(adica sa fac o pauza,cat mai scurta:D ) si de asemenea pot fi foarte directa atat virtual(in spatele unui calculator,dar nu neaparat pe un joc) cat si real-daca esti uratzel s-ar putea sa iti spun si sa nuti placa.


Va multumesc ca a-ti citit pana la capat si imi cer scuze pentru ca nu am verificat textul in vederea corectarii eventualelor greseli. Va :*,>Very Happy< !


Ultima editare efectuata de catre annana in Joi 30 Iun 2011, 18:35, editata de 1 ori
Sus In jos
SlayerPr0
Moderator
Moderator
SlayerPr0


Sex : masculin
Mesaje : 40
Puncte : 4774
Reputatie : 2
Data de inscriere : 14/06/2011
Varsta : 31
Localizare : Piatra-Neamt

Bine v-am gasit. Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit.   Bine v-am gasit. EmptyJoi 30 Iun 2011, 18:31

Welcome!:*
Sus In jos
HappyForYou
Membru
Membru
HappyForYou


Sex : masculin
Mesaje : 29
Puncte : 4736
Reputatie : -1
Data de inscriere : 30/06/2011
Varsta : 30
Localizare : Suceava

Bine v-am gasit. Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit.   Bine v-am gasit. EmptyJoi 30 Iun 2011, 18:41

Bun venit !
Sus In jos
[SA]Kenzy
Admininstrator
Admininstrator
[SA]Kenzy


Sex : feminin
Mesaje : 52
Puncte : 1004816
Reputatie : 0
Data de inscriere : 15/05/2011
Varsta : 30
Localizare : Somewhere

Bine v-am gasit. Empty
MesajSubiect: Bine v-am gasit   Bine v-am gasit. EmptyVin 01 Iul 2011, 17:52

Se pare ca avem un vorbaret printre noi Smile) Bine ai venit Razz Razz Very Happy I love you
Sus In jos
Filip Alex Codrut
Membru
Membru
Filip Alex Codrut


Sex : feminin
Mesaje : 24
Puncte : 4731
Reputatie : 0
Data de inscriere : 03/07/2011

Bine v-am gasit. Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit.   Bine v-am gasit. EmptyMier 06 Iul 2011, 10:40

Vorba multa saracia omului, dar sper ca in cazul tau sa nu fie asa. Bine ai venit !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Bine v-am gasit. Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit.   Bine v-am gasit. Empty

Sus In jos
 
Bine v-am gasit.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Bine v-am gasit
» Bine v-am gasit
» Bine ai venit! Prezinta-te!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum :: Anunturi Forum & Joc :: Esti nou !? Prezinta-te !-
Mergi direct la: